Alan Adı (Domain)

Anında Tescil

Satın aldığınız domainler anında tescil edilir, anında kullanıma açılır. Bu durum evrak gereksinimi olan .tr alan adları için geçerli değildir.

Online Yönetim

Satın aldığınız domainlerin tüm detaylarını online olarak anında yönetebilirsiniz. Tüm işlemleri kolay ve tamamen Türkçe kontrol panelimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Yönlendirme

Satın aldığınız alan adlarının tüm DNS yönetimlerini online olarak ve Ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve kolay kullanımlı kontrol panelimiz Ücretsizdir.

Ücretsiz Alan Adı Kilidi

Domainlerinizi ücretsiz ve online olarak kilitleyebilirsiniz, güvenlik açısından transfer ve taşıma işlemleri için önem taşıyan bu özellik tamamen online ve ücretsizdir.

Ücretsiz Alt DNS Server

Domainlerinizin altındaki Child DNS server yani alt dns sunucu işlemlerini tamamen ONLİNE olarak ANINDA ve ÜCRETSİZ olarak yönetebilirsiniz.

Ücretsiz DNS Server Hizmeti

Satın alınan domainlerinizde dilerseniz CM Bilişim'in ücretsiz DNS lerini kullanabilirsiniz. DNS yönetim ekranlarımız yurtiçi ve yurtdışında tamamen yedekli 4 DNS Server üzerinde sizlere %100 kesintisiz hizmet verebilmektedir. DNS yönetim ekranlarımız tamamen Türkçe ve online olarak çalışmaktadır.

Ücretsiz Domain Gizleme Hizmeti

Alan adlarınızın whois bilgilerini güvenlik nedeni ile gizlemek istemeniz durumunda tamamen ücretsiz olarak yine kontrol panelimiz üzerinden yapabilirsiniz. (TR,TK uzantılı ve Türkçe karakterli alan adlarında bu hizmet bulunmamaktadır)

Ücretsiz Müşteri Paneli

Satın aldığınız alan adlarını müşterilerinize bizim kontrol panellerimiz üzerinden yönetim yetkisi verebilir, işlem yaptırabilirsiniz.

Alan adı ile ilgili işlemlerinizi http://domain.cmbilisim.com adresinden yapabilirsiniz.