İnsan Kaynakları

İK politikamız, firmamızın gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak amacıyla, bütün çalışanlarımızın vizyonu geniş, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen, gelişime ve yeniliğe açık çalışanlar olmalarını sağlamaktır.

CM Bilişim kurulduktan bu yana "CM Bilişim ailesi yaratma" anlayışını benimsemiş ve bu prensipten hareketle eleman alımlarındaki hedef kitlesini, "CM Bilişim'li olmak isteyen, gelişime ve geliştirmeye açık genç simalar" olarak belirlemiştir.

İK Stratejimiz

  1. Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen insan gücünü bünyemize kazandırmak,
  2. Topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, çağdaş, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini özümsemek,
  3. Çalışanların sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmasını sağlamak,
  4. Zamana karşı yarışan ve daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi, beceri, potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamaktır.

Amacımız, Firmamızın başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle birlikte daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. CM Bilişim bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir.

Eylül 2014 itibari ile açık posizyonlar

- PHP Yazılım Geliştirici (2 adet)

- SEO Uzmanı (1 adet)

- Satış Temsilcisi (1 adet)

- Grafiker (1 adet)

Sizde CM Bilişim ailesine katılmak istiyorsanız insan kaynakları formunu doldurarak CV veritabanımıza kaydınızı yaptırın.