Neden Biz

CM Bilişim, 2002 yılından bugüne 1000+ firmaya proje yapmış bir bilişim firmasıdır. Bu derinlikte bir tecrübe CM Bilişim’i ön sıralara taşıyan unsurlardandır.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmekteyiz. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.

CM Bilişim bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

CM Bilişim, yüksek nitelikli ekibinin samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

CM Bilişim, güncel bilgi teknolojileri trendlerini takip ederek, bazen de trendleri belirleyerek, rakiplerden farklı olmayı başararak çağdaş sistemler geliştirmektedir.