Sunucu Bakım ve Destek

Web Sunucu Kurulum ve Danışmanlık

Unix veya Windows tabanlı Web sistemlerinde kullanılan web sunucu, programlama dilleri ve bağlantılı veritabanı/uygulama gibi yapılar için sistem kurulum ve danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Müşterilerimize ait yüksek ölçekli web yayınlama ihtiyaçları için bu hizmetimize ek olarak özel sunucu ve yazılım servislerimizden de yararlanılmaktadır.

Sunucu Hata İzleme

Müşterilerimize ait bir veya birden fazla sunucuya ait servislerin 7/24 kesintisiz olarak izlenerek oluşabilecek hatalara müdahale edilmesi veya ilgili noktalara iletilmesi ile ilgili hizmetimizdir.

Gerek firmamız bünyesinde gerekse müşterilerimize ait lokasyonlar içerisinde servis vermekte olan sistemler sahip olduğumuz yazılımlar ile kesintisiz olarak operatörlerimizce izlenmektedir. Herhangi bir sorun veya hata durumunda operatörlerimiz durumu müşterimize ileterek gerekli müdahaleyi yapabilmektedir.

Bakım ve Güncelleme

Müşterilerimize ait sistemlerin düzenli bakım ve güncellemelerini içeren hizmetimizdir.

Web/Mail/DNS veya benzeri network servislerinin yanı sıra Linux veya Windows tabanlı işletim sistemleri düzenli olarak kontrol altında tutularak gerek güvenlik gerekse teknolojik gelişime göre sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Bakım anlaşmalarımız doğrultusunda çıkabilecek sorunlara müdahale edilerek müşterilerimizin oluşan sorunlarda minimum zarar görmesi hedeflenmektedir.

Hizmetler ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için iletişim formundan talep gönderebilirsiniz.