Yakın Plan Yenilendi

03 Şubat 2007 Cumartesi 12:48

YAKIN PLAN tekrar yayında...

Temmuz ayında yayın hayatına başlayan ve gerek tasarımı, gerekse tarafsız haberciliği ile okurlarının takdirini kazanan YAKIN PLAN bugünden itibaren test yayınına son veriyor.

Profesyonel yayın hayatına yakında başlayacak olan YAKIN PLAN; İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça ve Malayca dillerindeki yayını ile Türkiye'yi dünyaya açmayı hedefliyor.

Yazar Kadrosu

YAKIN PLAN, profesyonel yayın hayatında yeni kalemlerle okurlarının karşısına çıkacak. Siyaset dünyasının sürpriz isimleri yazılarıyla yeni dönemde YAKIN PLAN'da olacak. Ayrıca, edebiyat ve hayat üzerine yazacakları yazılar ile iki bayan yazarımız okurlarıyla ilk kez buluşacaklar. Selman Kayabaşı gündemi değerlendirmeye, yazdığı aforizmalar ile okurun takdirini kazanan Tuna Erdoğdu kendi sözlerini paylaşmaya devam edecek.

Spor yazarımız Hakan Hacıibrahimoğlu spor gündemini yorumlarken, yeni dönemde iki yeni yazarımız daha spor hakkındaki görüşlerini okurlarımızla paylaşacaklar.

Haberler

YAKIN PLAN  yayın ekibi, yeni yayın döneminde, haberi en hızlı ve en doğru veren haber sitesi olmak için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Her dakika güncellenecek son dakika bölümü ve gündemde öne çıkan önemli haberlerin okura anında ulaştırılması, yeni yayın döneminde okurlarımızın en fazla takdir edecekleri niteliğimiz olacak.

Okurlarımızın "daha iyi ve hızlı bir YAKIN PLAN" için verdiğimiz aradan sonra bizimle birlikte olacaklarını ve internethaberciliğindeki yeni üslubu fark edeceklerini ümit ediyor, ilginiz için teşekkür ediyoruz...

Fatih AVCI
Genel Yayın Yönetmeni


DİĞER HABER BAŞLIKLARI