YÜKSEKOVA HABER YENİLENDİ

19 Eylül 2007 Çarşamba 20:27

Hakkari’den yükselen sesİ Yüksekova Haber, yeni yüzüyle okurlarının karşısında...

Hakkari’den yükselen ses Yüksekova Haber, yeni yüzüyle okurlarının karşısında.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinden yayın yapan Yüksekova Haber, Hakkari, Türkiye ve dünya genelindeki okurlarından aldığı güçle yayın hayatına devam ediyor.

Yaklaşık 3 yıl boyunca hiç tasarım değişikliğine gitmeyen Yüksekova Haber yenilendi. Eski tasarımda yer alan yazar dağınıklığına sitenin sağ tarafında yer alan çözüm bulundu. Tüm yazarlar alt alta listelenmiş ve kimin isminin üzerine fareyi getirirseniz o yazarın ismini ve yazısının başlığını görebileceksiniz. Yazar sıralaması ise son yazana göre listelenecek. Yani en son yazı yazan yazarın ismi en üstte yayınlanacak.

Eski tasarımın benzerleri çoğalırken okurlarımıza Yüksekova Haber farkıyla daha profesyonel bir tasarımla hizmet verelim istedik. Kurulduğu günden beri Yüksekova Haber’den desteğini esirgemeyen M. Emin Aydın ve saygıdeğer eşi Canan hanım’ın da değerli vakitlerini alarak internet haberciliğin tasarım ve programlama üstadları ile beraber yeni bir tasarım oluşturduk.

Türkiye’nin en ücra köşesinden yayın yapan Yüksekova Haber Gazetesi’nin İnternet Gazetesi www.yuksekovahaber.com olarak bu yenilikleri yaparken, bizleri sürekli takip eden okurlarımızı düşünerek yaptık. Türkiye’deki birçok yerel gazete ve yerel internet sitesini kıt imkanlarına rağmen geride bırakan Yüksekova Haber, 3 kişilik bir orduyla tam gaz devam edecek...

Yüksekova Haber okurlarıyla ilerliyor...!!

 


DİĞER HABER BAŞLIKLARI